Anasayfa / Psikoloji / Çocuk Psikolojisi & Etkileyen Faktörler pdf oku

Çocuk Psikolojisi & Etkileyen Faktörler pdf oku

Çocuk Psikolojisi & Etkileyen Faktörler
Benim çocuğum niye hep hırçın? Neden olumsuz davranışlar sergiliyor? Neden bu şekilde davranıyor? Çözüm yollarını nerede bulabilirim? Birçok anne – baba, bu gibi soruları hem kendilerine hem de çevrelerine sormaktadır. Bu kitap anne ve babaların bu tip sorularına cevap olacaktır.
 
Çocuğun, neyin doğru, neyin yanlış olduğunu öğrenebilmesi, anne ve babanın vermiş olduğu eğitimle temellenir. Çocuğun ruh ve beden sağlığına, eşit şekilde önemin verilmesiyle mutlu ve yaşama pozitif bakan bireyler yetiştirilir.  Ruh sağlığı yerinde olan çocuklar, sağlıklı bireyleri; sağlıklı bireyler, sağlıklı aileleri; sağlıklı aileler de sağlıklı toplumları oluşturur. Sağlıklı toplumları yetiştirme görevi de günümüzün anne ve babalarına düşmektedir.
 
Çocuk Psikolojisi Etkileyen Faktörler kitabı, çocuğun davranışlarını anne ve babalar olarak nasıl şekillendirdikleri ya da şekillendirecekleri konusunda farkındalık yaratmaktadır. Aynı zamanda bu kitap ruh sağlığı yerinde olan çocukları yetiştirmek için anne ve babalara yardımcı olacak bir kılavuzdur. Hayat bizlerin geçmişten getirdiği izlerle yürüdüğümüz bir yoldur. Bu yolda ilerlemeye çalışan çocukların da doğru yolu bulabilmek için iyi kılavuzlara ihtiyaçları vardır. Doğru kılavuzlar, çocukları ilerleyecekleri yolda mutlu, huzurlu ve güvenli olarak ilerletirler.

Ayrıca Kontrol Et

Çevrimiçi Ortamlarda Grup Terapileri pdf oku

Çevrimiçi Ortamlarda Grup Terapileri2021 yılında çevrimiçi psikodramaya başarılı bir katkı. Bu kitap hem kullanışlı, hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir