Anasayfa / Çocuk Kitapları / En Güzel Çocuk Duaları pdf oku

En Güzel Çocuk Duaları pdf oku

En Güzel Çocuk Duaları
Bu kitap her çocuğun severek okuyacağı bir kitap. Bu kitap her eve lazım bir kitap. Her gencin ve her anne-babanın tekrar tekrar okuyacağı bir kitap. Ayrıca buu kitap,  çocukluğunda doya doya dua edememişlerin seve seve okuyacağı bir kitap.
Her çocuk çok özeldir. Her çocuk çok güzeldir. Her çocuk biriciktir. Her çocuk biricik Allah’ımıza çok özel dualar etmelidir.
“Ey güzel Allah’ım! Biz seni çok seviyoruz. Sen de bizi çok sev. Bizi en sevdiklerinden eyle. Sen zaten bütün çocukları çok seversin. Savaşlar olmasın. Ülkemizi düşmanlardan koru.”
“Ey güzel Allah’ım! Beni en sevdiklerinden eyle. Beni ve sevdiklerimi en sevdiklerinden eyle. Bana en güzel duaları etmeyi öğret. Sen Alim’sin. İlmimizi arttır.”
“Ey güzel Allah’ım bu kitabı çok güzel eyle. Bu kitabı okuyan herkes çok sevsin. Tekrar tekrar altını çizerek okusun. Herkes kendi özel dualarını oluştursun. Herkes Allah aşığı olsun. Herkes peygamber aşığı olsun. Herkes dua aşığı olsun. Sen Baki’sin. Sen Habib’sin. Habib’in aşkına bu kitabı dünya durdukça Baki ve sevimli eyle.”
“Duanız olmasa ne öneminiz var” (Furkan 77) Bu kitap elinizde. Artık duanız var ve çok önemlisiniz. 

Ayrıca Kontrol Et

Çocuk Klasikleri (5 Al 4 Öde) Set 6 pdf oku

Çocuk Klasikleri (5 Al 4 Öde) Set 6Hikayeler / Çehovİnsan Ne İle YaşarKaragöz İle Hacivatİki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir