Anasayfa / Etiket Arşivleri: Esra Avgören kitaplarını indir

Etiket Arşivleri: Esra Avgören kitaplarını indir

Sayın Sihirbazın Kitabı (5 Kitap) pdf oku

Sayın Sihirbazın Kitabı (5 Kitap)Kinestetik algıya yönelik aktiviteler içeren “Sayın Sihirbazın Kitabı” serisi bu unsurlar göz önünde bulundurularak tasarlandı.Hiçbir işe yaramadığını düşünen Ecrin, kuzeni Eymen’le birlikte hazırladığı sihirbazlık gösterisinde başarılı olabilecek mi?Bu seri hem okuyucunun kinestetik algısına hitap ediyor hem de okuma alışkanlığını güçlendiriyor.

Devamını oku »

Dedektiflik Bürosu (5 Kitap) pdf oku

Dedektiflik Bürosu (5 Kitap)YEŞİM, ZEHRA, YÜCEL, ZEKİ, MELİH olmak üzere 5 kitaptan oluşur.Kahramanlarımız, her kitapta farklı bir olayı çözüme kavuşturuyor.Olayın çözümü esnasında okuyucu da ipuçlarını birleştirerek kahramanlarımıza yardımcı oluyor. 

Devamını oku »

Hazineye Giden Harita pdf oku

Hazineye Giden Haritaİlay sonunda seslerin nereden geldiğini anlamıştı. Üzeri sarmaşıklarla kaplı olduğu için zar zor duyuluyordu piyanonun sesi. İlay piyanoya yaklaşıp Seyithan ile senkronize biçimde seslerini duyduğu notalara basmaya çalıştı. Daha Seyithan ve İlay parmaklarını çekmemişlerdi ki kütüphane gibi görünen tahta raflar iki yana kayarak bir kapının ortaya çıkmasını sağladı. MACERA …

Devamını oku »

Gizli Element Mayijen Çalınacak Mı? pdf oku

Gizli Element Mayijen Çalınacak Mı?Karan Tonguç her zamanki gibi başladığı günün diğerlerinden farklı olacağını bilmeden evinden çıkıp hovırına binmişti. Ulusal Bilim Kurulu binasındaki laboratuvarına doğru yol alırken hırçın kullanılan bir hovır tarafından takip edildiğini fark etti. Araç bilgisayarından peşindeki hovırın kimlik bilgilerini okumaya çalışsa da hiçbir şey bulamadı. MACERA BAŞLIYOOOOR!!!

Devamını oku »