Anasayfa / Etiket Arşivleri: Nurdan Damla kitaplarını indir

Etiket Arşivleri: Nurdan Damla kitaplarını indir

365 Günde Başucu Klasikleri Serisi (3 Kitap) pdf oku

365 Günde Başucu Klasikleri Serisi (3 Kitap)Çocuklarımızın her günü Kur’an’la, Peygamber Efendimiz ve O’nun sadık arkadaşlarının örnek yaşamlarıyla dolsun!Dünyada ve ahirette mutluluk yolunu gösteren bu yanılmaz pusulaları anlayabilme yolculuğuna katkı sunacak kitaplar, çocuklarımızın elini hiç bırakmayacak…Setteki Kitaplar:365 günde Sevgili Peygamberim / Nurdan Damla“Gül yüzlü güzel Çocuk!Peygamberin, seni çok severdi.Tıpkı Hasan’ını, …

Devamını oku »

Eren ile Ceren 11 / Baharın Şarkısı pdf oku

Eren ile Ceren 11 / Baharın ŞarkısıEren ve Ceren ilk okuma kitaplarım…Nurdan Damla`nın, birinci sınıf çocuklarına yönelik hazırladığı,Okulu ve okumayı sevdirmeyi amaçlayan bu dizi, toplam on iki kitaptan oluşuyor.Her kitapta, kahramanlarımız Eren ile Ceren kardeşlerin farklı okul maceraları anlatılıyor. 

Devamını oku »

Eren ile Ceren / Meyvelerin Oyunu pdf oku

Eren ile Ceren / Meyvelerin OyunuEren ve Ceren ilk okuma kitaplarım… Nurdan Damla`nın, birinci sınıf çocuklarına yönelik hazırladığı, Okulu ve okumayı sevdirmeyi amaçlayan bu dizi, toplam on iki kitaptan oluşuyor. Her kitapta, kahramanlarımız Eren ile Ceren kardeşlerin farklı okul maceraları anlatılıyor. 

Devamını oku »

Eren ile Ceren 5 / Benim Adım El pdf oku

Eren ile Ceren 5 / Benim Adım ElEren ve Ceren ilk okuma kitaplarım…Nurdan Damla`nın, birinci sınıf çocuklarına yönelik hazırladığı,Okulu ve okumayı sevdirmeyi amaçlayan bu dizi, toplam on iki kitaptan oluşuyor.Her kitapta, kahramanlarımız Eren ile Ceren kardeşlerin farklı okul maceraları anlatılıyor. 

Devamını oku »

Eren ile Ceren 4 / İnci’den Sevgilerle pdf oku

Eren ile Ceren 4 / İnci’den SevgilerleEren ve Ceren ilk okuma kitaplarım…Nurdan Damla`nın, birinci sınıf çocuklarına yönelik hazırladığı,Okulu ve okumayı sevdirmeyi amaçlayan bu dizi, toplam on iki kitaptan oluşuyor. Her kitapta, kahramanlarımız Eren ile Ceren kardeşlerin farklı okul maceraları anlatılıyor. 

Devamını oku »

Eren ile Ceren 12 / Karne Sevinci pdf oku

Eren ile Ceren 12 / Karne SevinciEren ve Ceren ilk okuma kitaplarım…Nurdan Damla`nın, birinci sınıf çocuklarına yönelik hazırladığı, Okulu ve okumayı sevdirmeyi amaçlayan bu dizi, toplam on iki kitaptan oluşuyor.Her kitapta, kahramanlarımız Eren ile Ceren kardeşlerin farklı okul maceraları anlatılıyor.

Devamını oku »