Anasayfa / Etiket Arşivleri: Nurdan Damla oku

Etiket Arşivleri: Nurdan Damla oku

Eren ile Ceren 11 / Baharın Şarkısı pdf oku

Eren ile Ceren 11 / Baharın ŞarkısıEren ve Ceren ilk okuma kitaplarım…Nurdan Damla`nın, birinci sınıf çocuklarına yönelik hazırladığı,Okulu ve okumayı sevdirmeyi amaçlayan bu dizi, toplam on iki kitaptan oluşuyor.Her kitapta, kahramanlarımız Eren ile Ceren kardeşlerin farklı okul maceraları anlatılıyor. 

Devamını oku »

Eren ile Ceren / Meyvelerin Oyunu pdf oku

Eren ile Ceren / Meyvelerin OyunuEren ve Ceren ilk okuma kitaplarım… Nurdan Damla`nın, birinci sınıf çocuklarına yönelik hazırladığı, Okulu ve okumayı sevdirmeyi amaçlayan bu dizi, toplam on iki kitaptan oluşuyor. Her kitapta, kahramanlarımız Eren ile Ceren kardeşlerin farklı okul maceraları anlatılıyor. 

Devamını oku »

Eren ile Ceren 5 / Benim Adım El pdf oku

Eren ile Ceren 5 / Benim Adım ElEren ve Ceren ilk okuma kitaplarım…Nurdan Damla`nın, birinci sınıf çocuklarına yönelik hazırladığı,Okulu ve okumayı sevdirmeyi amaçlayan bu dizi, toplam on iki kitaptan oluşuyor.Her kitapta, kahramanlarımız Eren ile Ceren kardeşlerin farklı okul maceraları anlatılıyor. 

Devamını oku »

Eren ile Ceren 4 / İnci’den Sevgilerle pdf oku

Eren ile Ceren 4 / İnci’den SevgilerleEren ve Ceren ilk okuma kitaplarım…Nurdan Damla`nın, birinci sınıf çocuklarına yönelik hazırladığı,Okulu ve okumayı sevdirmeyi amaçlayan bu dizi, toplam on iki kitaptan oluşuyor. Her kitapta, kahramanlarımız Eren ile Ceren kardeşlerin farklı okul maceraları anlatılıyor. 

Devamını oku »

Eren ile Ceren 12 / Karne Sevinci pdf oku

Eren ile Ceren 12 / Karne SevinciEren ve Ceren ilk okuma kitaplarım…Nurdan Damla`nın, birinci sınıf çocuklarına yönelik hazırladığı, Okulu ve okumayı sevdirmeyi amaçlayan bu dizi, toplam on iki kitaptan oluşuyor.Her kitapta, kahramanlarımız Eren ile Ceren kardeşlerin farklı okul maceraları anlatılıyor.

Devamını oku »