Anasayfa / Ekonomi / Mali Tablolar Analizi pdf oku

Mali Tablolar Analizi pdf oku

Mali Tablolar Analizi
Mali Tablolar Analizi kitabımızda konu anlatımları özgün, anlaşılır ve mümkün olduğu kadar kısa tutulmuş, soru çözüm yöntemlerine ağırlık verilmiştir. Kitapta, başka hiçbir yerde bulamayacağınız, konuyla ilgili örnek sorular ve bu soruların ayrıntılı çözümleri de yer almaktadır. Çözümlerde izlenen yol kesinlikle ezberden uzak, sorulardaki incelikleri göstermeye yöneliktir. Yayınlarımız Staja Giriş sınavındaki ve KPSS’deki son değişiklikler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Mali tablolar analiz soruları, artık ezberlenen bilgilerin veya formüllerin kullanılması ile çözülecek sorulardan öte, bilgiyi yorumlama yeteneğini ölçen sorulardan oluşmaktadır. Yayınlarımız, bilgi ve bilgiyi kullanma/yorumlama yeteneğinizi her bölümde bir basamak üste taşıyarak sınavları sorun olmaktan çıkarmayı amaçlamaktadır.
 
Mali Tablolar Analizi kitabı, Staja Giriş sınavındaki ve KPSS A Grubu Muhasebe alanındaki 8 sorunun doğru cevaplanması için gerekli tüm bilgileri içermektedir. Her iki sınavın genel ortalamaları dikkate alındığında bu alandaki başarının ne kadar önemli olduğu görülecektir.
 
Elinizdeki kitap, sadece sınava girecek adaylar için değil, ön lisans ya da lisans düzeyindeki eğitim sürecinde mali tablolar analizi dersi alan öğrenciler ve mali analizin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen kişiler için de yararlı bilgiler sunan bir kaynak niteliğindedir.

Ayrıca Kontrol Et

Kriz Yönetiminde İletişim Stratejileri pdf oku

Kriz Yönetiminde İletişim StratejileriKriz Yönetiminde İletişim Stratejileri; işletmenin varlığını tehdit eden beklenmedik durumlar karşısında iletişim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir