Anasayfa / Psikoloji / PDR Servisinde Sıkça Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri (2 Cilt) pdf oku

PDR Servisinde Sıkça Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri (2 Cilt) pdf oku

PDR Servisinde Sıkça Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri (2 Cilt)
Türkiye’nin Her Gün Güncellenen İlk ve Tek Kitabı
Beş yıl önce doğan ve çok beğenilen Okul PDR Servisi ile Nitelikli Psikolojik Danışman kitapları, uzun zamandır bir kardeş istiyordu ve onun özlemiyle yanıp tutuşuyordu. Çünkü artık bu iki temel esere ek olarak; okulda karşılaşılan problemlere işlevsel çözümler getiren, kuramsal/bilimsel temellere dayanan fakat kitabi bilgi şeklinde kalmayan ve uygulama sahasındaki yaralara ilaç olabilecek bir esere ihtiyaç vardı.
Bu anlamda Okul Psikolojik Danışmanlarının eğitim kurumlarında en çok karşılaştığı ve cevabını merak ettiği 500 soruyu ele alan “PDR Servisinde Sıkça Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri” isimli kitap dünyaya gelmiş oldu. Bu eseri temin eden meslektaşlarımız, karşısına çıkan problem durumlarıyla daha etkili, kalıcı ve sistematik bir şekilde baş etme imkânı bulacaktır.
İhmal-İstismar, İntihar ve Tüm Problemler İşleniyor
Mezun olduktan sonra özellikle okul ortamında görev yaparken deyim yerindeyse “sudan çıkmış balık” hissi yaşanabiliyor. Alanda çalışan meslektaşlarımız, üniversite sürecinde edindikleri teorik ve kuramsal bilgileri, pratik uygulamaya dönüştürmek için desteğe ihtiyaç duyuyor. Okuyacağınız eser; özellikle göreve yeni başlayan veya meslekte henüz 10 yılını doldurmamış meslektaşlarımız ile okulda staj yapacak olan PDR lisans öğrencileri için benzersiz bir kaynaktır.
24 Saatte Bir Güncelleniyor
“PDR Servisinde Sıkça Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri” isimli bu eser, 24 saatte bir ve her gün güncellenecektir. İlgili bölümde yer alan bağlantı linkine sürekli olarak yeni bilgiler ile dosya-dökümanlar eklenecektir. Kitap yoğun ilgi gördüğünde 3. ve 4. cildi çıkacak, ek olarak kitaplardaki soru-cevaplar artacaktır.
Ayrıca kitabı alan meslektaşlarımız, whatsap hattımız üzerinden süresiz ve sınırsız bir şekilde ücretsiz mesleki danışmanlık desteği alabiliyor. PDR Kitap Yayınevine 7/24 mesaj yazabiliyor ve sorularına cevap bulabiliyor.

Ayrıca Kontrol Et

Ruhsal Sorunlar Hakkında Ne Yapmalıyım? pdf oku

Ruhsal Sorunlar Hakkında Ne Yapmalıyım?RUHSAL SORUNLAR HAKKINDA NE YAPMALIYIM? AİLE VE YAKINLAR İÇİN BİLGİLER Ben akıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir