Anasayfa / Bilgisayar / React pdf oku

React pdf oku

React
İşte “Tamamen Uygulamalı ve Güncel React”
React, interaktif kullanıcı arayüzü geliştirmeyi zahmetsiz hale getirir. Esnek, güçlü ve verimlidir. Küçük ve basit bileşenler tasarlayarak, karmaşık yapılar inşa edebilmemize olanak tanır. Sanal DOM ile son kullanıcılara çok daha hızlı akış hissettiren yazılım kalıpları sağlar. Modüler mimaride, daha öngörülebilir bir kod ile daha kolay test edilebilir hata ayıklamaya izin veren bir yapı sunar.
Bu kitap da, React’ın sadece nesne adlarını, yöntemlerini veya bir takım API’lerini sözlük gibi plaza dili ile açıklamaya çalışmaz. Daha ziyade, temelden en üst kata kadar bütün özellikleri ile sektörden örneklerle uygulamalı olarak yol gösterir, güncel tekniklerle pratik yapmanızı sağlar. React öğrenmeniz için gereken ise; az da olsa HTML5, CSS ve JavaScript biliyor olmanızdır. Her bölüm, bir önceki bölümden öğrenilenlere dayanmaktadır. Böylece her bölümde daha da gelişerek, React’ı kolay ve eğlenceli bir şekilde kullanmayı öğrenmenizi hedefler.
Kitapta yer alan kaynak kodlara, unikod.com.tr adresinden ilgili kitaba giderek ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

Stem Eğitimi Uygulamaları 2 pdf oku

Stem Eğitimi Uygulamaları 2STEM Eğitimi Uygulamaları – IIOrtaöğretim, Yükseköğretim, Bilim Merkezleri ve Özel Yetenekliler için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir