Anasayfa / Ekonomi / Yeni Nesil İş Modeli & Pazarlama 5.0 pdf oku

Yeni Nesil İş Modeli & Pazarlama 5.0 pdf oku

Yeni Nesil İş Modeli & Pazarlama 5.0
Yeni Nesil İş Modeli kitabı, satış ve pazarlamanın dinamiklerini tanımlarken esasen değişimin ve dönüşümün yolunu aralıyor.
Bu kitap; Uürün ve paranın aynı anda dolaşım sağladığı, ticaretin yerel dengelerden uluslararası gelişmeler ve değişimler paralelinde her gün yeni boyutlar kazandığı bir döneme doğru ışık tutuyor.
Sistemin adı: Yeni nesil iş modeli! Bu tanımla birlikte ticaret hızla dijital platformlara taşınıyor. Bu model; ulusal ve uluslararası ticareti kolaylaştıran, mal ve ürünleri yerli ve yabancı pazarlarda daha kolay satma imkânı yakalayan online satış operasyon kanallarıdır.
Geleneksel iş modelleriyle mevcut iş süreçlerini yönetmek ve yeni nesil tüketici ihtiyaçlarını karşılamak pek mümkün değil. Yüksek maliyetli fiziksel yatırımlardan hızla uzaklaşmak ve e-ticaret satış operasyon kanallarına yönelmek ve üretim, ticari, ekonomik büyüme hedeflerini doğru planlamak için kılavuz.
Pazarlama 5.0: Süreç yönetimi (process) P5
Yeni nesil pazarlama olarak da adlandırabileceğimiz bu dönemde artık süreç yönetimi önem kazanıyor…

Ayrıca Kontrol Et

Korsanlar: Modern Ekonominin Öteki Yüzü pdf oku

Korsanlar: Modern Ekonominin Öteki YüzüDenizcilik ve deniz ticaretinin başlangıcından bu yana korsanlık hep var olmuştur. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir